АФНУ
11
Лет опыта
11
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1491
Последний визит на сайт
4 дня назад
Я звикла отримувати гроші за виконану роботу. Я за комфорт і співпрацю! Докладу максимально зусиль для отримання потрібного Вам результату!

В забегах риэлторов не участвую. Только Эксклюзивные условия! VIP обслуживание! Упакую Вас недвижимостью или избавлю Вас от неё на Высшем уровне!

Уверена, Вы будете довольны результатом нашего сотрудничества!

А так же проведём самые сложные ипотечные сделки от начала до конца.
Выбирайте лучшее обслуживание со мной!

Продажа домов (6)

  • 95 000 $
    432 $/м²

    Казимира Малевича ул.

    ПРЕМИУМ єВідновлення Храм Святого Николая
    220 / 100 / 9.5 м²
    2 этажа
    5 сот
    6 комнат и более
    1997 год постройки
    сегодня
    🏡 Ідеальний будинок для великої родини: разом, але автономно! (З пасивним доходом від сонця) Шукаєте житло, де помістяться всі, але у кожного буде свій особистий простір? Бажаєте жити поруч із батьками, що підростають, чи дорослими дітьми, але не ділити з ними кухню зранку? Завдяки двом незалежним входам, цей будинок ідеально підходить для формату «дві сім'ї під одним дахом». Повне відчуття приватності, і водночас — найрідніші люди завжди поруч. По 83 кв м в кожній половині ( можна зробити 1 половину більшу, другу меншу, також підвал (укриття) 56 кв м, 2 кухні по 9,5 кв м, 2 санвузли, 2 балкони разом 222кв м 💰 Будинок, який сам заробляє гроші Забудьте про космічні рахунки за комуналку! Ту...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 20 000 $
    588 $/м²

    Алексея Береста ул.

    ПРЕМИУМ єВідновлення
    34 / 15 / 15 м²
    1 этаж
    29 сот
    2 комнаты
    сегодня
    🌿 🏡 Затишок, автономність та власна земля: будинок у Степанівці біля річки. Степанівна, вул. Калинова (р-н Торопилівка), 3 км від АЗС Маршал Шукаєте безпечне та спокійне місце для життя з можливістю вести власне господарство? Ця пропозиція — ідеальний баланс між близькістю до міста та перевагами заміського життя. 📍 Локація — комфорт та логістика: • Близькість до Сум: Лише кілька хвилин до міста, регулярне транспортне сполучення. Ви залишаєтесь мобільними, живучи в тиші. • Природа як ресурс: Велика ділянка 29 соток, що виходить прямо до річки. Це не тільки відпочинок, а й постійне джерело води для поливу та родюча земля. 🏠 Опис об’єкта (все готово до використання): • Компактні 2 будинки (34...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 120 000 $
    736 $/м²

    Летная ул., 5

    ПРЕМИУМ
    163 / 70 / 24 м²
    2 этажа
    8 сот
    3 комнаты
    6 дней назад
    Будинок вашої мрії на Козацькому проспекті: Якість у кожній деталі Шукаєте не просто стіни, а надійну основу для майбутнього? Пропонуємо двоповерховий будинок площею 163 м², побудований із безкомпромісним підходом до матеріалів. Конструктив та технології: • Стіни: Енергоефективний газоблок, облицьований преміальною клінкерною цеглою «Керамейя». Це естетика та довговічність на десятиліття. • Скління: П’ятикамерний профіль із двокамерним тонованим енергозберігаючим склопакетом. Максимальне тепло взимку та прохолода влітку. • Всередині: Встановлені надійні монолітні сходи, що не створюватимуть зайвого шуму та стануть окрасою інтер’єру. • Комунікації: Власна вода та продумана система каналізац...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 80 000 $
    500 $/м²

    Заречная ул., 1/4

    єВідновлення Барановка
    160 / 103 / 14 м²
    2 этажа
    10 сот
    4 комнаты
    4 дня назад
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 128 000 $
    1 113 $/м²

    Кленовий пер.

    115 / 25 / 29 м²
    1 этаж
    9 сот
    2 комнаты
    1 мес. назад
    Твій новий дім! Площа – 114 м кв на 10 сотках землі і тут є все, що потрібно для комфортного життя: - 2 затишні кімнати - Простора кухня-студія для вечірок з друзями - Сучасна ванна кімната - Гардеробна для всіх твоїх речей З електрикою все на вищому рівні – 20 кВт (мідна проводка) та два види опалення: - Електричний котел - Твердопаливний котел (вже підключено) Будинок з піноблоків, утеплений пінополістиролом 10 см + фасадна цегла. Перекриття з дерева та мінвати, а дах – з металочерепиці. Є гараж та навіс в дворі, а також шикарна прибудинкова територія з системою автополиву! Тут ростуть фруктові дерева та квіти – ідеальне місце для релаксу! Не пропусти свій шанс на комфортне життя!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 115 000 $
    1 186 $/м²

    Ромашковий пер.

    єВідновлення Сумское море
    97 / 42 / 32 м²
    1 этаж
    10 сот
    3 комнаты
    2025 год постройки
    2 мес. назад
    Твій простір: 97 кв м стилю, тепла та свободи! Набридли тісні квартири та сусіди за стіною? Лови будинок, який дихає в унісон з твоїм ритмом. • Серце дому: Величезна кухня-вітальня на 32кв м. Це ідеальний майданчик для кіно-вечорів, вечірок з друзями або комфортного робочого місця на remote. • Особистий простір: 3 окремі кімнати. Спальня, гардероб, дитяча чи кабінет — обирати тобі. • Vibe & Comfort: Тепла підлога (кайф взимку!) + справжня піч для тих самих затишних вечорів з книгою. • Ніякого головного болю: Міська вода (стабільний тиск), каналізація на 2 ями (забудеш про викачку надовго). Технічні деталі для тих, хто шарить: • Площа: 97 / 42 / 32 • Стеля: 2,6 м (багато світла!) • Дах: якіс...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.