АФНУ
11
Лет опыта
11
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1491
Последний визит на сайт
5 дней назад
Я звикла отримувати гроші за виконану роботу. Я за комфорт і співпрацю! Докладу максимально зусиль для отримання потрібного Вам результату!

В забегах риэлторов не участвую. Только Эксклюзивные условия! VIP обслуживание! Упакую Вас недвижимостью или избавлю Вас от неё на Высшем уровне!

Уверена, Вы будете довольны результатом нашего сотрудничества!

А так же проведём самые сложные ипотечные сделки от начала до конца.
Выбирайте лучшее обслуживание со мной!

Продажа квартир (6)

  • 39 000 $
    813 $/м²

    Михаила Лушпы просп., 19

    1 комната
    48 / 21 / 13 м²
    этаж 4 из 10
    2 мес. назад
    Мрієш про затишну і комфортну квартиру з ремонтом або про готову квартиру під оренду!? Тоді це оголошення саме для тебе! Доречі квартирантів шукати не прийдеться, наші із задоволенням залишаться з вами. Квартира обладнана автономним опаленнням. Купуй якісне житло з готовим ремонтом вже сьогодні А відстань від вас до квартири - лише один дзвінок Тільки за готівку
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 32 900 $
    748 $/м²

    Героев Крут ул. (Черепіна), 66-Б

    1 комната
    44 / 19 / 11 м²
    этаж 1 из 10
    1 нед. назад
    Простора квартира на Героїв Крут Шукаєте житло в найбільш затребуваному районі міста? У продажу 1-кімнатна квартира, яка ідеально підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес. Локація, що закохує Будинок розташований у районі з максимально розвиненою інфраструктурою. Все, що потрібно для комфортного життя, знаходиться у пішій доступності: Квартира має одне з найкращих планувань для однокімнатних квартир (загальна площа 44 кв м): • Кімната (19 кв м): Велика, дозволяє легко зонувати простір на спальню та робочу зону, як власники і зробили. • Кухня (12 кв м): Справжня знахідка — простора площа, де комфортно розміститься обідня зона. • Поверх: 1-й поверх 10-поверх...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 40 000 $
    909 $/м²

    Герасима Кондратьева ул. (Кирова), (Будинок 1)

    1 комната
    44 / 19 / 11 м²
    этаж 9 из 10
    2015 год постройки
    1 нед. назад
    Стійка інвестиція у ваш комфорт: Готова квартира на вул. Г. Кондратьєва Шукаєте житло, куди можна заїхати лише з особистими речами? Пропоную вашій увазі стильну 1-кімнатну квартиру в одному з найкращих районів Сум. Про будинок та локацію Квартира розташована у сучасному будинку від забудовника «Федорченко». • Поверх: 9-й з 10-ти • Район: Початок вул. Герасима Кондратьєва — поруч вся інфраструктура, парк, зупинки та затишні кафе. Планування та простір Загальна площа становить 44 кв м— це простір, де дихається вільно: • Кімната (19 кв м): Світла та простора, правильно зонована для відпочинку. • Кухня (11 кв м): Мрія кожної господині, де зручно і готувати, і приймати гостей. Стан: «Заходь та...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 29 500 $
    641 $/м²

    Боровая ул., 47

    єВідновлення
    2 комнаты
    46 / 31 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    5 дней назад
    Квартира-Заходь і живи на Хіммістечку! Шукаєш свій перший власний простір або готовий варіант під оренду, де не треба "жити в будівельному магазині" наступні пів року? Це вона! Чому ця квартира — твій ідеальний варіант: • Локація — топ: Район Хіммістечка. Все поруч: від кави зранку до маркетів та зупинки. • Формат: 2 кімнати, загальна площа 46 м². Це той випадок, коли кожен метр працює на тебе. • Поверх: 5/5 — ніяких сусідів зверху, ніхто не влаштовує забіги над головою. Тільки ти і твій спокій. • Стан: Свіжий ремонт, який виглядає стильно, а не "привіт з 90-х". • Full Pack: Продається з меблями та технікою. Тобі лишається тільки перевезти свої речі та розставити декор. Технічні фішки, які...
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 30 000 $
    652 $/м²

    Боровая ул., 47

    2 комнаты
    46 / 31 / 5 м²
    этаж 5 из 5
    1 нед. назад
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 20 500 $
    569 $/м²

    Металлургов ул., 17

    єВідновлення Сумское НПО
    1 комната
    36 / 18 / 12 м²
    этаж 7 из 9
    2 мес. назад
    Суми! Твоя хата вже тут! • Локація: Металургів – центр подій! • Тип: Затишна 1-кімнатна в міцному цегляному будинку. • Поверх: 7-й • Метраж: 36,2 м² (кімната 18 м², кухня 12 м²). Місця вистачить для всього! • Бонус: Беремо під єВідновлення! Ідеальний спот для твоїх планів. Не гальмуй! Пиши в дірект / дзвони!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.